eng | deutch  
 
stin_leva
obrazek_hlavni_1 obrazek_hlavni_2 obrazek_hlavni_3 obrazek_hlavni_4
stin_vpravo
 
Návrat na hlavní stránku
Elektronické zabezpečovací systémy a další
Elektroinstalace
Inteligentní Dům
Projekční činnost
Kontaktní a další informace
  image
 
 

  levy symbol     Realizace slaboproudých instalací

Provádíme návrh a zhotovení projektové dokumentace.
Také samotnou montáž elektronických systémů EZS, CCTV, STA, Strukturované kabeláže LAN, Elektronikých vrátných či videovrátných DT ...

 
 
  levy symbol     Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

Růst majetkové trestné činnosti sebou přináší stále vyšší nároky na ochranu majetku. Elektronické zabezpečovací systémy EZS slouží k tomu, aby spolehlivě a včas předešely vniknutí a případnému odcizení vašeho majetku ze sřežených prostor. Používáme profesionální řešení pro vnitřní zabezpečení objektů kanadské společnosti Paradox Security Systems.
Nabízíme návrh, projektovou doukumentaci, montáž, servis i údržbu EZS. Provádíme realizace jak v soukrommém tak podnikatelském či státním sektoru.

- Drátové systémy: jsou použity pouze prvky, které jsou propojeny mezi sebou kabely. Výhodou těchto systémů je nezávislost na nutnosti hlídat stav napájecích baterií v instalovaných prvcích. Tyto systémy jsou vhodné především do novostaveb, kde se kabely instalují do průchodek pod omítku.
- Bezdrátové systémy: jsou použity prvky pracující na bezdrátové komunikaci. Výhodou je rychlejší instalace bez nutnosti hrubých zásahů do omítek. Jednou z drobných nevýhod těchto systémů je nutnost pravidelné výměny baterií ve všech instalovaných pvcích alespoň jednou ročne.
- Kombinované systémy: jde o systémy, které jsou tvořeny jak drátovými tak bezdrátovými prvky do jednoho celku.

 
 
  levy symbol     Kamerové systémy - CCTV

Provádíme návrh a realizaci kamerových systémů CCTV které se stvávají stále oblíbenějším doplňkem elektronických zabezpečovacích systémů EZS. CCTV technologie, spočívá ve video monitorování různých míst, za účelem zlepšení a zajištění bezpečnosti osob a majetku. Instalace video monitorovacích systémů vyžaduje nejvyšší technickou kulturu a zdatnost, aby bylo možné odhadnout dokonce poměrně nepravděpodobné incidenty. Instalace CCTV systému přináší možnost zabezpečit a střežit objekt až 16ti kamerami na jedno záznamové zařízení.

Provádíme instalace analogovýchCCTV systémů

Provádíme instalace HD-SDI CCTV systémů


 
 
  levy symbol     Strukturovaná kabeláž - LAN

Strukturovaná kabeláž LAN tvoří základní prvek infrastruktury moderních lokálních počítačových sítí. Kabelový systém umožňuje přenos nejen dat, ale i používání pro propojení telefonů, zejména pak v nově instalovaných datových sítí, ale i v případě rekonstrukce starých telefonních rozvodů. Prostřednictvím přizpůsobovacích prvků lze strukturovanou kabeláž používat i pro jiné komunikační systémy. Výchozím bodem je návrh topologie sítě, vycházející ze současných potřeb klienta a adekvátně naddimenzovaný, aby byla zajištěna dostatečná kapacita přípojných bodů, umožňující maximální využití objektu v budoucnosti. Dalším krokem je výběr vhodného kabelážního systému a rozvaděčů, sladění designu instalovaných prvků se stávajícími instalacemi v objektu a případně dle dalších požadavků klienta, a to až do takových detailů, jako je vzhled a barva zásuvek.

 
  levy symbol   Domácí audio a videotelefony

Provádíme realizace elektronických domácích audio a videotelefonů. Tyto systémy zabezpečují oboustrannou komunikaci mezi osobou vstupujícího budovy a osobou navštěvovanou. Mluvíme o základním komunikačním i zabezpečovacím zařízení budov. Nabízíme řešení vhodné pro všechny druhy budov (administrativní, veřejné, bytové/panelové, rodinné domy aj.) Audio telefonů i videotelefonů máme několik druhů v nabídce. Skvělé designové zpracování. Vybere si určitě každý.

 
  levy symbol     Instlace Terrestriálního pozemního signálu DVB-T a Satelitního přijmu DVB-S
 
 
           
           
           
           
 
 
     
 
  | Copyright C 2006-2009 1.1DT, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |